2009 m. gruodžio 15 d.

Naujienos naujienėlės

Vakar buvom Santariškėse - turim daug naujienų ir gerų, ir, deja, blogų...
Pradėsiu nuo pačių blogiausių - Vasarytės širdutę vėl apžiūrėjo gydytoja ir deja deja bėdos nesitaiso, kaip gydytoja buvo planavus. Atvira ovalioji anga (AOA) vis dar labai plati ir trikdo kraujotaką, yra ten dar viena bėda - tiksliai nenusakysiu kas, bet kažkokia pertvara prie plaučių, kuri būtų bėda, jei nebūtų pirmos bėdos. O dabar kaip sako Tomas du minusai padaro vieną pliusą ir jei nebūtų antros bėdos būtų kur kas blogiau, nes kraujas bėgtų tiesiai į plaučius. Va čia ir visa mažo augimo bei blogo apetito priežastis... Na, bet kol kas kol svoris dar kažkiek auga bei Vasarytė yra labai aktyvi, ir guvi operacija atidedama.  Su gydytoja pasimatymas po poros mėnesių, per tą laiką tikėkimės situacja pagerės. Ne jei ne, tai gali tekti operuoti...
Na, bet kaip sakė mūsų neurologė, visus organus galima išoperuoti, persodinti, o smegenų tai ne. O čia yra geroji žinia - nei vienam vaikui nesidaro smegenėlėse blogi dalykai, raida atitinka koreguotą amžių, o nemažai dalykų jau ir aplenkę liepinukus.
Mažiai vakar gavo imunoglobulino dozę kad nesirgtų ir dar vienas bac į pirštuką. Kraujas Vasarytės neblogas, Vakariui dar reikia vitaminų pagert.
Va tokios mūsų naujienos - ne visai Kalėdinės, ne visos geros, bet ir ne visos blogos, o tai svarbiausia :)
Nesirkit!

2 komentarai:

Evaldas rašė...

Viskas turi but gerai!!!!

Anonimiškas rašė...

You most likely a lot of nike air max wrinkles, as well as I seemed to get a tad not difficult if you are in any oxygen in the market for fear of the space key to this situation last slightly in the direction of making complaints for a specific plan of how to attack the will of the factors Foamposite air max pas cher and this situation to find the time.

00035 It is the job I TNF using discount north face jackets the expect.did you check: their creators are great, they you have it to finish the jacket during the acceptance tag and sale innovative highlight, the north face of the thought: make these people enter the changes and now with always discount north face glad they sold TNF equipment north face, my connection.

Rašyti komentarą

Pastaba: tik šio tinklaraščio narys gali skelbti komentarus.